EMATOX

Ematox Nasıl Kullanılır?

Ematox bağırsaklarda zamanla oluşan toksinlerin atılmasında etkili olan bir üründür. Vücuttan toksinlerin atılmasıyla birlikte hem kilo verimi gerçekleşir hem de daha sağlıklı bir bünye ortaya çıkar. Bu ürünü kullanırken herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için doktor onayı alarak kullanmakta fayda vardır. Aşırı kilo problemi olan ve ödem sorunu yaşayan kişilerin Ematox ürününü kullanarak bu şikayetlerinden kurtulmaları mümkün olmaktadır.

Ematox ürünü 3 farklı şekilde üretilmektedir. Her ürünün kullanımı farklı şekilde olmaktadır. Bu ürünlerin kullanım bilgileri aşağıda detaylı olarak verilmiştir.

Ematox form ürününün kullanımı için; her sabah ve her akşam, öğünlerden yaklaşık 20 dakika önce, 1 tatlı kaşığı kadar tüketmek gerekmektedir.

Ematox mama ürününün kullanımı için; her akşam yemeğinden yaklaşık 1 saat sonra bir tatlı kaşığı kadar mama alınması tavsiye edilmektedir. Daha sonra bir bardak su içilmesi tavsiye edilmektedir.

Ematox damla ürününün kullanımı için; her sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden yaklaşık yarım saat sonra bir bardak suyun içerisinde 5 damla damlatılmasıyla kullanılması gerekmektedir.

Ürünü kullanırken önerilere uyulması halinde sağlıklı şekilde kilo verilmesi mümkün olmaktadır. Bu ürünü kullanırken gün içinde bol miktarda su içmeye özen gösterilmesi gerekir. Günde en az 2,5 litre su içilmesi gerekmektedir.

Ematox İçeriği Nedir?

Ematox ürününü içeriğinde yer alan maddeler bitkisel içerikli maddelerdir. Bunlar Aberus Papyrus ve Artemisia Absinthium bitkileridir.

Ematox bitkisel içerikli bir ürün olmasına rağmen bazı yan etkilere sahiptir. Bu yan etkiler arasında kırgınlık, halsizlik, baş ağrısı, ağız kuruluğu, mide bulantısı gibi belirtiler yer almaktadır. Bu yan etkilerin ortaya çıkmaması için doktor önerilerine uymak ve ürünü doğru şekilde kullanmak gerektiği bilinmelidir.

Aşırı kilo problemi olan kişiler bu ürünü doğru ve düzenli kullanarak kilo verebilmektedirler. Ancak Ematox ürünü hamilelik şüphesi olan kişilere, hamilelere ve emziren kişilere tavsiye edilmez. Ayrıca kalp hastalarının da bu ürününü kullanmamaları gerekir. Böbrek yetmezliği bulunan ve yüksek tansiyon hastalığı bulunan kişilerin de bu ürününü kullanmamaları tavsiye edilir. Ematox karaciğer ve böbrek rahatsızlıkları bulunan kişilere de önerilmemektedir. Bu ürününü kullanabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Bu ürünü kullanırken kişinin gün içinde bol su içmeye, spor ya da egzersiz yapmaya ve doktor önerilerine uymaya özen göstermesi gerekmektedir.

Ematox

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir