Lida ürünü internet sitelerinde ve belli aktarlarda satışa sunulan bitkisel içerikli zayıflama ürünlerdir. Aşırı kilolardan kurtulmayı vaat eden lida ürününün orijinal zayıflama ürünü olduğundan muhakkak emin olmak gerekir. Orijinal olduğundan şüphe duyulan zayıflama ürünlerini satın almamak gerekmektedir. Bu ürünler kilo verme konusunda herhangi bir etki sağlamayacağı gibi sağlığı olumsuz şekilde etkileyebilmektedir.

Lida Orjinali Nasıl Anlaşılır?

Lida kutusu üzerinde “La Jiao Shou Shen” yazısının bulunduğundan emin olmak gerekmektedir. Orijinal lida ürününün acı bir tadı vardır. Lida kapsülünün içindeki tozun herhangi bir tadı yoksa veya tatlı bir tadı varsa bu durumda o zayıflama ürününün sahte olma ihtimali bulunmaktadır. Sahte olduğu düşünülen lida ürününü iade etmek gerekir. Orijinal lida ürünü olmadığı kanıtlanan zayıflama haplarının herhangi bir kilo verdirme etkisi olamaz. Bununla birlikte bu sahte ürünler sağlığı da olumsuz yönde etkileme durumuna sahiptir. Böyle durumların yaşanmaması adına orijinal zayıflama ürünü kullanıldığından emin olunması gerekir.Orijinal lida kutusu üstünde bandrol bulunması gerekir. Bu bandrolde ise “Nature ve Milei” yazılı olmak durumundadır.

Ağır ilaç kullanan kişiler lida ürününü kullanmamalıdır. Herhangi bir sağlık problemi olan kişilerin ise öncelikle doktorlarına danışarak bitkisel zayıflama hapları hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir. Hamile olan veya emziren kadınların da herhangi bir bitkisel zayıflama hapı kullanmamaları gerekmektedir. Bu tavsiyelere uyulması halinde bitkisel zayıflama ürünleri herhangi bir olumsuzluk yaratmaz. 18 – 60 yaş aralığındaki kişilerin kullanımına uygun olacak şekilde üretilmiş olan lida ürünü herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan kişilere tavsiye edilir. Özellikle kalp – damar tıkanıklığı, karaciğer hastalığı, böbrek yetmezliği, yüksek tansiyon gibi hastalıkları olan kişilerin bitkisel zayıflama haplarını kullanmamaları gerekir.

lida siparişi vermek için tıklayınız.

lida yorumları için tıklayınız.

Orjinal Lida
Etiketlendi:         

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir